Lezzetli Pidelerimiz

Pide öyle bir lezzet ki her türlü malzemeyle buluşabiliyor, bir anda tüm ana yemekleri geride bırakıp sofranın yıldızı olabiliyor, bizimde menümüzde en nefis seçeneğe bürünebiliyor. (Bknz: kıymalı pide)

Pizza gibi cool değil o, çok bizden, çok samimi.

Daha da methiyeler düzerdik ama ona karşı olan hislerimiz anlatılmaz, ancak sofrada görünce, afiyetle yiyince anlaşılır diye düşünüyoruz. O yüzden sizi doğrudan şubemize bekliyoruz.

Çıtır Pidelerimiz

Lezzetli yemek yemenin en büyük dezavantajı bir daha vasat olandan zevk alamamak. Kötü haber, Ankara Aspava'da pide yedikten sonra diğer pideleri vasat bulacaksınız ve zevk alamıcaksınız. Tabi birde iyi haberimiz var, sizler için her zaman burdayız, pide malzemelerini lezzet fırtınasına dönüştüren aşçılarımız pidelerimizi gelip tatmanız için elleri küreklerinde her zaman sizleri bekliyor.

Bütün bu çabamız pidelerimizin nesilden nesile yayılan bir lezzet haline gelmesi içindir. Bu da ancak gelen her misafirimizin mutlu ayrılması ile gerçekleşir.

Sizlerin mutluluğu bizim için çok değerli.

Meşhur Et Dönerimiz

Sizlerle milli yemeğimiz dönerin oluşum sürecini paylaşmak isteriz. Dönerin bütün bu serüvenini biliyoruz ve sizlere ikram ederken her aşamasına dikkat ediyoruz.

Dönerin aşağıda yer alan şartlara uygun olması gerekir:

1) Dönerin içerdiği yağ oranı kütlece en çok %25, tuz oranı kütlece en çok %2 olur.

2) Döner üretiminde hayvansal kaynaklı olmayan proteinler, nişasta ve nişasta içeren maddeler ile soya ve soya ürünleri kullanılamaz. Ancak baharat kaynaklı nişasta ve bitkisel protein miktarının toplamda %1’i aşmaması gerekir.

3) Dönerin raf ömrü pişirilme süresi dahil en fazla 24 saattir. Dondurulmuş dönerin raf ömrü en fazla 6 aydır.